خدمات چهارراه کامپیوتر

سخت افزار کامپیوتر

مشاوره و فروش سیستم کامپیوتری

چهارراه کامپیوتر سابقه‌ای درخشان در فروش سیستم‌های کامپیوتری بهینه شده برای مقاصد خاص مخاطبان خود دارد. اگر قصد خرید سیستم کامپیوتری برای خودتان یا تجهیز شرکت، مغازه و محل کارتان را دارید، می‌توانید از تخصص مشاوران چهارراه استفاده کنید.

ما فروشنده نیستیم و قرار نیست به شما کامپیوتر بفروشیم. ما به شما کمک می‌کنیم تا کامپیوتر مورد نظرتان را به درستی انتخاب کنید و با بهترین قیمت ممکن خریداری کنید. البته که می‌توانیم کار خرید کامپیوتر، اسمبل کیس و راه‌اندازی سیستم را نیز خودمان برایتان انجام دهیم.

انتخاب قطعات مناسب برای کامپیوتر گیمینگ، کامپیوتر مناسب رندرینگ، کامپیوتر مناسب برنامه‌نویسی، خرید کامپوتر برای دانشجویان رشته‌های مختلف و … از تخصص‌های مشاوران ماست.

چهارراه کامپیوتر با توجه به نوع فعالیت شما و قیمت مدنظرتان بهترین گزینه ممکن را به شما پیشنهاد می‌دهد.

اجرا، پشتیبانی و خدمات شبکه

این روزها دیگر شرکت یا مغازه‌ای که دارای شبکه کامپیوتری نباشد را نمی‌توان تصور کرد. اگر حداقل یک کامپیوتر و یک گوشی موبایل در منزل یا محل کارتان وجود دارد یعنی شما یک شبکه دارید ولی احتمالا کار با آن و مزایای بی‌نظیر شبکه‌های کامپیوتری را نمی‌دانید. فقط جهت اطلاع‌تان بگویم که اگر یک مودم اینترنت در محل‌کار یا منزل دارید، نیازی به قطعه دیگری ندارید. شبکه کامپیوتری باعث افزایش سرعت، افزایش بازدهی و کیفیت کار کارمندان می‌شود و در برخی موارد، نبود شبکه کامپیوتری می‌تواند کار کارمندان را مختل کند و یا آسیب جبران ناپذیری به کسب‌و کار شما وارد کند.

چهارراه کامپیوتر افتخار اجرا و پشتیبانی شبکه کامپیوتری شرکت‌های زیادی را دارد که لیست‌شان را می‌توانید در صفحه مشتریان چهارراه کامپیوتر، مشاهده کنید. اگر شما هم به طراحی، پشتیبانی و اجرای شبکه‌ توسط چهارراه کامپیوتر، نیاز دارید، با ما تماس بگیرید.

شبکه های کامپیوتری
طراحی سایت

طراحی سایت

اگر کسب و کار فیزیکی دارید و هنوز به فکر ورود به دنیای اینترنت و فعالسازی فروشگاه اینترنتی خود نیفتاده‌اید، دست بجنبانید چون دیگه دیر شده است. شما با داشتن یک وب‌سایت می‌توانید از تمام نقاط ایران و یا حتی جهان، مشتری جذب کنید و دیگر نیازی نیست منتظر بمانید تا مشتری به محل کار شما بیاید.

چندسال پیش آماری از فروش دیجی کالا منتشر شده‌ بود که نشان می‌داد فروش روزانه آن به اندازه یک طبقه یکی از هایپرمارکت‌های بسیار بزرگ تهران است. با این اوصاف ایا دوست ندارید شما نیز سهمی از این بازار بزرگ را داشته باشید؟

چهارراه کامپیوتر در بخش طراحی وبسایت خود می‌تواند شمارا در مسیر رسیدن به این مهم یاری و همراهی کند.

اگر قصد طراحی وبسایت برای کسب و کارتان را دارید برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

SEO (بالا آمدن در نتایج جستجوی گوگل)

سئو به فرآیند بهینه سازی صفحات سایت برای موتورهای جست و جو از جمله گوگل، سئو می‌گویند.

اگر دوست دارید در نتایج اول جستجوی گوگل باشید، باید سایت خودتان را برای موتور جستجو بهینه‌سازی (سئو) کنید. این کار نیاز به تخصص دارد و اگر خودتان دست به کار شوید امکان دارد که اشتباه بزرگی مرتکب شوید و کاری کنید که دیگر گوگل شما را از نتایج جستجو حذف کند. (به این کار گوگل پنالتی‌کردن می‌گویند)

افرادی که از طریق سرچ کردن در گوگل به وبسایت شما می‌ایند، بسیار با ارزش هستند چون خودشان شما را پیدا کرده‌اند و حس تبلیغ شدن نسبت به شما ندارند. پس شما می‌توانید با کمک به آنها و سپس فروش محصولات یا خدمات به این افراد تجربه فوق‌العاده‌ای را برای آنها فراهم سازید.

متخصصین چهارراه کامپیوتر با انجام چندین پروژه تخصصی سئو در زمینه‌های مختلف می‌توانند شما را به نتایج اولیه CERP گوگل برسانند.

سئو